מתוך כל ההיבטים שקובעים את מראנו החיצוני, השיער הוא אחד מהרגישים ביותר. יש משהו בשיער צפוף עשיר ומלא ברק שמשדר נעורים, חיוניות ובריאות. זוהי כנראה הסיבה שרבים מאיתנו מטפחים את שיערם והוא מהווה עבורם מקור גדול לגאווה. למרבה הצער, רבים מאיתנו, גברים ונשים כאחד, עשויים לסבול בחלוף השנים משיער דליל. תופעות אלו עשויות לפגוע משמעותית בביטחון העצמי. החדשות הטובות הן, שיש לא מעט פתרונות שיכולים לטפל בתופעה ולהשיב את מראה הנעורים.

ניהול מתחים

רמת מתח גבוהה עשויה לגרום להיחלשות זקיקי השערה ולנשירה. אנשים רבים עשויים לחוות בתקופות משבר אובדן משמעותי של שיערם. לכן, חשוב שנחפש את הפתרון לניהול המתחים. ישנן טכניקות רבות המסייעות לשמור על איזון ברגעי משבר כמו CBT או מיינדפולנס, ובמצבים חמורים יותר, גם טיפול תרופתי יכול לסייע. ככל שרמת המתח תפחת, כך גם ישובו מחלפות השיער הצפופות והבריאות שלנו.

שינויים בתזונה

צריכה גבוהה של חומצות אמינו, קולגן וויטמין מקבוצת A ו-E קשורה באופן הדוק לשמירה על שיער מלא ובריא. חשוב שנקפיד לצרוך חומרי תזונה אלו באופן קבוע כדי לחזק את השיער והזקיקים ולמנוע נשירה.

פתרונות אסתטיים

עם כל זאת, לעתים המצב עשוי להיות מורכב יותר. גורמים גנטיים רבים, השפעות הגיל ונזקי האקלים, עשויים להסב לקרקפת נזקים בלתי הפיכים. גם כאן, איננו חייבים להשלים עם המצב כגזרת גורל. ישנם כיום פתרונות מתקדמים אשר מספקים מראה נפלא.

מיקרופיגמנטציה

באמצעות החדרת פיגמנט מתחת לעור הקרקפת, ניתן ליצור הדמיית שיער, דמוי שיער קצוץ, אשר ישתלב באופן מושלם עם השיער הטבעי שלך. הפתרון מתאים לרוב יותר לגברים בעלי שיער קצר והוא מהווה את אחד הפתרונות המתקדמים והחכמים ביותר כיום. חשוב שנבחר במכון מקצועי המחזיק בצוות שעבר הכשרה בטכניקה וצבר בה ניסיון.

יחידות רשת

בשיטה זו, מורכבת על האזור הדליל רשת המדמה קרקפת מלאכותית. מדובר בחומר סינתטי נושם ומלא נקבוביות אשר משתלב עם השיער הטבעי. באמצעות טכניקות שזירה, משתלבות בנקבוביות הרשת שיערות טבעיות עם תוספות שיער ויוצרות יחד מראה שיער מלא, בריא ובעל מראה טבעי.

הלחמת שיער בקראטין

הלחמת תוספות שיער היא אחת מהטכניקות הוותיקות בשוק. אם בעבר נרתעת מהטכניקות המיושנות, כיום ישנם פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ובטוחים יותר המאפשרים לך ליהנות מתוספות שיער באיכות הגבוהה ביותר וממראה טבעי וחזק. באמצעות השימוש בחלבון טבעי המצוי ברקמת השיער, המכונה קראטין, מולחמות תוספות טבעיות ואיכותיות אל שיערך המקורי בטכנולוגיית לייזר. להבדיל מסוגי הלחמות שיער אחרים, עם הלחמת קראטין ניתן ללכת לים ולבריכה ולהמשיך בשגרה הרגילה שלך. הטיפול הוא גם הפיך ובאמצעות חומר נוגד, ניתן לבטל את ההלחמה. סלוני היופי המובילים בישראל מציעים הלחמות קראטין עם שיער טבעי ואיכותי שיסייעו לך להשיב את מראה הנעורים וליהנות מרעמת שיער שופעת ומבריקה.